fbpx
Kendinize Yıldızlı bir gelecek kurmak için hazır mısınız ?

Ücretsiz Gayrimenkul Danışmanlığı RE/MAX Yıldız’da!

ücretsiz-gayrimenkul-danışmanlığı-remax-yıldız
Gayrimenkul Danışmanlığı

Ücretsiz Gayrimenkul Danışmanlığı RE/MAX Yıldız’da!

Gayrimenkul danışmanı olmak ve danışmanlık hizmeti verebilmek için kendinizi bu işe adamış olmanız gerekir. Başarılı bir gayrimenkul danışmanı olmak, ilk adımı sağlam atmakla başlamaktadır. RE/MAX, yılların tecrübesiyle bünyesinde birden fazla; Remax danışmanlık ofisleri barındırmaktadır. Bu ofisler, alanında uzman ekipler tarafından yönetilmekte ve portföyleri oldukça geniştir.

Remax Yıldız, 14 yıllık tecrübesi ve profesyonel ekibi ile birlikte müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren bir danışmanlık ofisidir. Aynı zamanda, gayrimenkul danışmanı olmak isteyenlere kendi bünyesinde zorunlu eğitimler vererek, başarılı bir danışman olmaları için sektöre hazırlamaktadır.

Remax Yıldız, profesyonel ekibi ile gayrimenkul sahipleri için değerleme hizmeti vermektedir. Gayrimenkullerin gerçek değerinin belirlenmesi, iki tarafında memnuniyeti için son derece önemlidir. Remax Yıldız ofisine, gayrimenkul değerlemesi için başvurarak ücretsiz bir şekilde hizmet alabilirsiniz. Gayrimenkul değeri, birçok araştırma ve kriterlere göre değerlendirilir ve belirlenir. Sizi üzmeyecek şekilde yapılan değerleme ile yine Remax Yıldız ‘ın, geniş portföyü sayesinde kolayca alım-satım işlemi yapılabilmektedir.

Gayrimenkul Değerleme Nedir ?

gayrimenkul-değerleme-nedir

Gayrimenkulün, bir dönem içerisinde gerçek değerinin bulunmasına gayrimenkul değerleme denir. Gerçek değerin bulunması için gayrimenkul danışmanları, uzmanlıkları ile birçok araştırma yaparlar. Bu araştırmalar sonucunda, gayrimenkulün gerçek piyasa ederi bulunur. Böylece gayrimenkul sahibi, asıl odaklanması gereken işlerine zaman ayırır ve bu tür işler ile uğramak zorunda kalmaz.

Aynı zamanda, gayrimenkul değerleme ve alım-satım işlemleri için birtakım mevzuatlar bilinmek zorundadır. Gayrimenkul danışmanları bu alanda eğitim aldıkları için yasal adımları bilerek hareket ederler ve hata yapma olasılıkları neredeyse sıfıra inmektedir. Sizde, Remax Yıldız ile ücretsiz gayrimenkul değerleme hizmetinden yararlanarak, odaklanmanız gereken işlerinize daha fazla vakit ayırabilirsiniz.

Gayrimenkul Danışmanı Alım-Satım Yaparken Hangi Aşamalardan Geçer ?

gayrimenkul-danışmanı-alım-satım-işlemi-aşamaları

  • Bir gayrimenkul danışmanından hizmet almak istediğinizde, yapacağı ilk şey; ihtiyaçlarınızı net olarak belirmesi olacaktır. Kişiye özel planlama yaparak, sizi en iyi şekilde memnun edecek bir strateji sunacaktır. Alım-satım işlemi yapmak istediğinizde, gayrimenkul danışmanı ihtiyaçlarınızı belirler ve gerektiğinde takım arkadaşlarından yardım ister. Takım arkadaşlarının portföyünden de yararlanarak, hızlıca çözüm üretmeye çalışır. Portföyün geniş olması süreçleri hızlandırdığından, Remax Yıldız gibi büyük portföylere sahip ofislerden, danışmanlık hizmeti almanız son derece önemlidir.
  • Gayrimenkul danışmanları, aynı zamanda finansman uzmanı olarak da bilinmektedir. Gayrimenkul değerleme ya da alım-satım gibi işlemler yapılırken, piyasa koşullarına göre en iyi fiyatın belirlenmesinde, birtakım finansman yetkinlikleri de gerekir. İşte tam bu noktada, gayrimenkul danışmanlarının bilgi ve becerisi devreye girmektedir.
  • Gayrimenkul danışmanları birçok aşamayı, en ince ayrıntısına kadar düşünür. İki tarafı da memnun etmek, gayrimenkul danışmanları için çok önemlidir.
  • Gayrimenkul danışmanı, kimin gerçekten alım-satım işlemi için istekli olduğunu önceden bilir. Eğer bu durumu bilemezse, zaman kaybı yaşayarak potansiyel müşterileri elinden kaçırabilir.
  • Hizmet verdiği bölgenin her yönden özelliklerini ve şartlarını bilir. İsteklerinize göre bunları bir bütün haline getirerek, bir çözüm yolu bulmaya çalışır. Size en uygun olan çözümü, elinden geldiğince yerine getirmeye çalışır.

Kısacası, işinizi şansa bırakmayın ve profesyonel danışmanlık ofislerinden hizmet alın. Remax Yıldız, ücret gayrimenkul değerleme hizmetinden yararlanın 🙂


Bir yazımızın daha sonuna geldik. Bu yazımızda gayrimenkul danışmanlığına ve Remax Yıldız ile birlikte alabileceğiniz, gayrimenkul değerleme hakkında konuştuk. Gayrimenkul danışmanlığını profesyonel ekiplerin olduğu, Remax Yıldız gibi ofislerden almanız son derece önemlidir. Zamandan tasarruf ederek, çok daha hızlı bir şekilde alım ve satım işlemlerinizi halledebilirsiniz. Hemen bizimle iletişim kurarak, ücretsiz değerleme hizmetinden yararlanma fırsatını yakalayabilirsiniz. Bir sonraki yazımızda görüşmek dileğiyle, sağlıkla kalın!

 

 

 

 

Yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir