fbpx
Kendinize Yıldızlı bir gelecek kurmak için hazır mısınız ?

Ticari Takım

ticaritakımlogosu

16.10.2017 tarihinde 15 gayrimenkul danışmanı ile birlikte kurduğumuz RE/MAX YILDIZ TİCARİ TAKIMI bu güne kadar yaptığı haftalık toplantılarda sayısız tecrübe paylaşımı yapmış, portföy tanıtımları ve ziyaretleri gerçekleştirmiş, uzmanlık gerektiren konularda eğitimler almış, ortak işlemler yapmış ve ACP (Accredited Commercial Professional) sertifikalarını almışlardır.

Bugün 17 ticari danışman olarak müşterilerimizin gayrimenkul konusundaki ihtiyaçlarını karşılıyor, sorunlarına çözüm buluyoruz.

Ticari gayrimenkul danışmanlığı yapan profesyoneller olarak birbirimizi daha yakından tanımanın getireceği faydaların farkındayız. İlişkilerimizi geliştirip sağlamlaştırmanın, iş birliği alanlarımızı genişletmenin, hem kendi müşterilerimizin hem de sektörün ihtiyaçlarına hızlı, net ve verimli çözümler bulmak için en değerli araç olduğunu düşünüyoruz. İş verimimizin, takım olarak hareket ettiğimizde katlanarak artacağına yürekten inanıyoruz. Kendi deneyimlerimiz ile sınırlı olan bilgi birikimlerimizi, tecrübelerimizi ve bilgiye ulaşma becerilerimizi bir araya getiriyoruz. Elde ettiğimiz sinerji ile en belirsiz ve zor şartlarda dahi, müşterilerimiz, kendimiz ve ülkemiz için katma değerli sonuçlar üreteceğimizi biliyoruz.

Biz Güçlü Bir Takımız!

Nasıl Çalışırız?

Ticari Takım Üyeleri her hafta düzenli olarak toplanır ve piyasa bilgilerini her an güncel tutmak amacıyla;

  • Uzmanlık bölgelerinde gerçekleşen işlemlerin rayiçlerini paylaşırlar
  • Gayrimenkul mevzuatındaki değişiklikleri takip ederler, konu uzmanlarından sürekli eğitimler alırlar
  • Alıcı, satıcı ve yatırımcıların dönemsel beklenti analizlerini yaparlar
  • İstatistiki verileri inceler ve yorumlarlar
  • Piyasaya yeni çıkan portföyleri değerlendirir ve alıcılarının arayışlarını bildirirler
  • Takım üyelerinin yeni alacağı portföyler için ekspertiz desteği verirler
  • Ticari portföyleri yerinde ziyaret ederler (Safariler), fiilen sahada olmanın avantajını kullanırlar

Sağladığımız Fayda

Güçlü iletişim kabiliyetine sahip, teknik uzmanlıkları her gün artan ve problem çözme konusunda son derece deneyimli olan takımımızdan bir danışman ile çalışmaya başladığınızda hepimiz sizin için çalışmaya başlarız.

RE/MAX Yıldız Ticari Takım

Safariler

Eğitimlerimiz