fbpx
Kendinize Yıldızlı bir gelecek kurmak için hazır mısınız ?

Remax Gayrimenkul Alımında Remax Yıldız Farkı!

remaxgayrimenkul
Danışman Haberleri

Remax Gayrimenkul Alımında Remax Yıldız Farkı!

Gayrimenkul alım, satım ya da kiralama işlemi yaparken, birden fazla prosedür ile uğraşmak durumunda kalırsınız. Mevcut mevzuatlara göre hareket etmek ve doğru adımlar atmak, gayrimenkul yatırımlarında büyük bir öneme sahiptir. Alanında uzman olan Remax Yıldız gayrimenkul danışmanları ile gayrimenkul yatırımı yapmadan önce varlığın; gerçek değeri, kâr ya da zarar ettirme durumu araştırılır. Böylece ihtiyaçlarınıza en uygun seçenekler belirlenir ve karar verme sürecini hızlandırmış olursunuz.

Gayrimenkul danışmanlık hizmetleri, gün geçtikçe daha fazla önem kazanmaktadır. Doğru karar verme sürecine büyük katkı sağlayan danışmanlık hizmetlerini, alanında uzman ve profesyonel bir ekipten almanız, yararınıza olacaktır. Sürekli kendini geliştiren ve takım ruhu ile çalışan Remax Yıldız, gayrimenkul danışmanlığında müşterilerine en iyi çözümü sunabilmek için gayret eder. Remax çatısı altında güvenilir, gayrimenkul danışmanlık hizmeti alabilir ve asıl yapmanız gereken işlere odaklanabilirsiniz. Alanında profesyonel danışmanlar, sizin için arka planda tüm işlemleri gerçekleştirirler.

Gayrimenkul Danışmanlığı Almanın Faydaları Nelerdir ?

gayrimenkuldanışmanlığıfaydaları

 • Yatırımın gerçek değerini öğrenmeniz kolaylaşır
 • Gayrimenkul danışmanı riskleri bilir ve ölü yatırım olup olmadığını anlayarak sizi bilgilendirir
 • İhtiyaçlarınıza uygun en doğru seçimi yapmanız sağlanır
 • Geniş portföy ile kısa sürede alım ve satım işlemlerinizi gerçekleştirmenize olanak sağlar
 • İşlemler bitene kadar gayrimenkul danışmanı, sürekli olarak analiz ve raporlama yapar
 • Zamandan tasarruf edersiniz

Remax çatısı altında gün geçtikçe büyüyen ve alanında uzman, eğitimli gayrimenkul danışmanları ile müşteri odaklı çalışmalarını yürüten Remax Yıldız, geniş portföyü sayesinde gayrimenkul yatırımlarınıza hızlıca çözüm bulur.

Gayrimenkul Danışmanı Görevleri Nelerdir ?

gayrimenkuldanışmanıgörevleri

 Gayrimenkul danışmanları alanında uzman olmalı ve çalıştıkları bölgeyi iyi tanımalıdır. Yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip ederek, sürekli olarak bilgilerini güncellemelidir. Oluşturduğu portföyleri güncel tutmalı ve iletişim yetenekleri güçlü olmalıdır. Tüm bunların yanında bir gayrimenkul danışmanının görevleri ise şu şekildedir;

 • Alıcı ve satıcı ile sürekli iletişimde kalmalı, sorulan sorulara hızlıca yanıt vermeli
 • Gayrimenkul hakkında detaylı ve yeterli bilgiye sahip olmalı
 • Gayrimenkul ile ilgili tüm yasal süreçleri, mevzuatları bilmeli ve uygulamalı
 • Müşteri bütçesini iyi bir şekilde belirleyip, ona uygun çözümler üretmeli
 • Görev aldığı bölgenin koşullarını iyi bilmeli ve sürekli olarak araştırma yapmalı
 • Finans konularında yeterli bilgiye sahip olmalı ve müşterilerine kâr ettirmek için doğru adımları atmalı
 • Her yeni müşteri için portföy paylaşımı yapmalı ve çeşitli ilan sitelerine ilanlar vermeli
 • Her müşteriye özel bir plan oluşturmalı, kişiye özel çözümler üretmeli

Gayrimenkul Danışmanları ve Emlakçılar Arasındaki Farklar Nelerdir ?

gayrimenkuldanışmanlarıveemlakçılararasındakifarklar

 

Emlakçılar elinde hazır olan konutları, alıcıların görmesi için yanlarında bulunurlar. Alıcının zaten bildiği bilgileri fiziki olarak görmesini sağlar. Fakat, gayrimenkul danışmanları müşterinin isteklerini belirler, analiz eder ve ihtiyaçlarına en uygun olan çözümü sunar. Gayrimenkul danışmanları alanında profesyonel ve eğitimli kişilerdir. İhtiyaçları doğru belirleyerek, iki tarafında zamandan tasarruf etmesini sağlar.

Remax Yıldız Gayrimenkul Danışmanlığı Almanın Avantajları Nelerdir ?

remaxgayrimenkuldanışmanlığıalmanınfaydaları

Remax Yıldız, genişleyen portföyü ve alanında uzman danışmanlar ile gün geçtikçe gelişen bir yapıya sahiptir. Danışmanlarına sürekli olarak eğitimler vererek, gelişimlerine katkı sağlamaktadır. Böylece yenilenen bilgiler ve yetkinlikler ile gayrimenkul yatırımlarınız için gereken en iyi desteği almış olursunuz. Dilediğiniz zaman Remax Yıldız ekibi ile iletişime geçebilir ve hızlıca sorularına yanıt bulabilirsiniz.

 Bir yazımızın daha sonuna geldik. Bu yazımızda sizlere, gayrimenkul danışmanlığından ve danışmanlık hizmetlerinin faydalarından bahsettik. Remax Yıldız olarak, gayrimenkul yatırımlarınızda daima yanınızdayız. Alanında profesyonel ve eğitimli danışmanlarımız ile ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri, kısa sürede bulabilir ve bizimle iletişim kurarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Bir sonraki yazımızda görüşmek dileğiyle!

 

 

 

 

Yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir