fbpx
Kendinize Yıldızlı bir gelecek kurmak için hazır mısınız ?

Hakkımızda

RE/MAX YILDIZ

Gayrimenkul sektöründeki 18 Yıllık tecrübesi ve istisnasız müşteri memnuniyeti ile RE/MAX YILDIZ Ofisi; Çağatay Demirayak liderliğinde ve değerli danışmanlarımızın partnerliğinde hizmet vermeye devam ediyor.

RE/MAX YILDIZ danışmanları ve brokerları
sizinle tanışmaya hazır

cagatay

Çağatay Demirayak

Broker/Owner
pınar

Pınar Alpman Sönmez

Broker/Manager
“RE/MAX ile geçen 20 yılın sonunda hayatıma giren, katkı sağlayan herkese teşekkürler. 20 yıldır olduğu gibi bundan sonra da bildiğim işi yapmaya devam!”
Çağatay Demirayak
Değerli Müşterilerimizin Yorumları

RE/MAX Yıldız Danışmanlarından Memnun Olmayan Var mı?

Mutlu ve başarılı anlarımız

RE/MAX Yıldız Golf Turnuvası

2019 Şampiyonumuz Nilüfer KAS’tan Harika Bir Motivasyon Konuşması

Eğitimlerimiz

RE/MAX YILDIZ

RE/MAX Yıldız Kimdir?

14Yıllık Gayrimenkul Tecrübesi

ve sayısız başarı hikayesi

Ekibimiz ve uzmanlıklarımız
Ofisimiz türkiye’de RE/MAX Internatıonal tarafından onaylanmış ticari departmana sahip tek RE/MAX ofisidir. 17 adet ACP (accredıted commercıal professıonal) lisanslı ticari gayrimenkul danışmanımız ve 6 lüks konut uzmanımız ile özel mülkleriniz konusunda da size ayrıcalıklı hizmet sunmaktan onur duyarız.
Değerlerimiz ve Hedeflerimiz
RE/MAX Yıldız Ofisi sektöründe her zaman ilklerin ve yeniliklerin öncüsü olmuştur, müşterilerine ve iş ortaklarına üst düzey hizmeti sürekli olarak sağlamak öncelikli hedefidir. Yıldız ofisinin en temel önceliği eğitimli kadrolar ile sahada müşterilere hizmet sunmaktır. Bu bağlamda danışmanlarımız sürekli eğitim almaktadır. Sistemli olarak verilen eğitimler ile kendini yenileyen, başarılı iş deneyimlerine sahip, bölgesinde uzman, müşterilerini anlayan ve sonuca götürecek danışmanlarımız ve ofisimiz için, iyi niyet, nezaket ve hakkaniyet en önemli değerlerdir.