Facebook Paylaşımlarımız

ATAM, bizler bıraktığın emanetleri koruyacak ve son nefesine kadar devam ettirecek nesiller yetiştireceğiz.
Tüm çocuklarımızın,
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLU OLSUN...
RE/MAX YILDIZ
0216 380 1717
#gayrimenkul #realestate #remax #remaxyildiz #23nisan #çocukbayramı #atatürk

Facebook photo

HAFTA SONU NE YAPSAK?
#remax #remaxyildiz #gayrimenkul #realestate #haftasonu #istanbul #etkinlik #tiyatro #konser #sinema
EGE İLE GAGA MÜZİKALİ
PROFİLO KÜLTÜR MERKEZİ / MECİDİYEKÖY
21 NİSAN CUMARTESİ
#mecidiyeköy #tiyatro #müzikal #profilo #biletix #çocuk
Yaşasın! Doğa Dedektifleri Ege ile Gaga yeni bir macera peşindeler. Bu kez bir tiyatro oyunu ile karşımızdalar. Oyunda çoooook ama çok uzağa, Ay’a gitmeyi planlıyorlar. Ama bazı sorunlarla karşılaşacaklar. Bakalım sorunları çözüp Ay’a gidebilecekler mi?

KADIN AKLI, ERKEK AKLI
KADIKÖY HALK EĞİTİM MERKEZİ
21 NİSAN CUMARTESİ
#kadıköy #tiyatro #biletix
"Eğlenirken, düşünmenize gerek yok, zaten bu hepimizin hikayesi. Aynı gezegende yaşamamıza rağmen neden bu kadar farklıyız? Bütün suç kromozomlarda mı? Kadın ve erkek konuşurken neden frekanslar farklı titreşiyor, iletişim sistemi çöküp aradığımız kişiye şu anda ulaşılamıyor cevabı alıyoruz? Kadın konuşuyor, erkek anlamıyor. Erkek konuşuyor, kadın anlamıyor. Yoksa biz aynı dili mi konuşmuyoruz?

ROCK FEST
SANAT PERFORMANS SAHNESİ
20-21-22 NİSAN
Sanat Performance Sahnesi mekanında gerçekleşecek Rock etkinliği olan Rock Fest Kombine etkinliğini kaçırmayın, Rock Fest Kombine biletini tükenmeden satın alın.
#konser #koraycandemir #adamlar #cangox #pera #flört #rock #biletix

DÜNYANIN EN BÜYÜK VE EN KAPSAMLI LEONARDO DA VINCI SERGİSİ
21 NİSAN CUMARTESİ - UNIQ MÜZE
DAHİ TEKRAR İSTANBUL’DA…
#sergi #davinci #rafaello #albrechtdürer #uniq #michelange #biletix
Leonardo Da Vinci'ye adanmış en önemli sergi olarak tasarlanan uluslararası bu sergi Da Vinci’nin orijinal eskizlerinden yola çıkılarak oluşturulan 100 icadını; en ünlü tablolarının röprodüksiyonlarını; el yazması ve çizimlerinin eşsiz kopyalarının da dahil olduğu 200’e yakın eserle birlikte aynı dönemde yaşamış Michelange, Rafaello ve Albrecht Dürer orijinal gravürlerini sanatseverlerle buluşturacak olan ‘Leonardo Da Vinci Expo: Dahi İstanbul’da’ sergisini, UNIQ Müze’de 23 Nisan 2018’e kadar ziyaret edebilirsiniz.

HAFTA SONU NE YAPSAK?

HAFTA SONU NE YAPSAK?#remax #remaxyildiz #gayrimenkul #realestate #haftasonu #istanbul #etkinlik #tiyatro #konser #sinema EGE İLE GAGA MÜZİKALİ PROFİLO KÜLTÜR MERKEZİ / MECİDİYEKÖY21 NİSAN CUMARTESİ#mecidiyeköy #tiyatro #müzikal #profilo #biletix #çocukYaşasın! Doğa Dedektifleri Ege ile Gaga yeni bir macera peşindeler. Bu kez bir tiyatro oyunu ile karşımızdalar. Oyunda çoooook ama çok uzağa, Ay’a gitmeyi planlıyorlar. Ama bazı sorunlarla karşılaşacaklar. Bakalım sorunları çözüp Ay’a gidebilecekler mi?KADIN AKLI, ERKEK AKLIKADIKÖY HALK EĞİTİM MERKEZİ21 NİSAN CUMARTESİ#kadıköy #tiyatro #biletix"Eğlenirken, düşünmenize gerek yok, zaten bu hepimizin hikayesi. Aynı gezegende yaşamamıza rağmen neden bu kadar farklıyız? Bütün suç kromozomlarda mı? Kadın ve erkek konuşurken neden frekanslar farklı titreşiyor, iletişim sistemi çöküp aradığımız kişiye şu anda ulaşılamıyor cevabı alıyoruz? Kadın konuşuyor, erkek anlamıyor. Erkek konuşuyor, kadın anlamıyor. Yoksa biz aynı dili mi konuşmuyoruz? ROCK FESTSANAT PERFORMANS SAHNESİ20-21-22 NİSANSanat Performance Sahnesi mekanında gerçekleşecek Rock etkinliği olan Rock Fest Kombine etkinliğini kaçırmayın, Rock Fest Kombine biletini tükenmeden satın alın.#konser #koraycandemir #adamlar #cangox #pera #flört #rock #biletixDÜNYANIN EN BÜYÜK VE EN KAPSAMLI LEONARDO DA VINCI SERGİSİ21 NİSAN CUMARTESİ - UNIQ MÜZEDAHİ TEKRAR İSTANBUL’DA…#sergi #davinci #rafaello #albrechtdürer #uniq #michelange #biletixLeonardo Da Vinci'ye adanmış en önemli sergi olarak tasarlanan uluslararası bu sergi Da Vinci’nin orijinal eskizlerinden yola çıkılarak oluşturulan 100 icadını; en ünlü tablolarının röprodüksiyonlarını; el yazması ve çizimlerinin eşsiz kopyalarının da dahil olduğu 200’e yakın eserle birlikte aynı dönemde yaşamış Michelange, Rafaello ve Albrecht Dürer orijinal gravürlerini sanatseverlerle buluşturacak olan ‘Leonardo Da Vinci Expo: Dahi İstanbul’da’ sergisini, UNIQ Müze’de 23 Nisan 2018’e kadar ziyaret edebilirsiniz.

Δημοσιεύτηκε από RE/MAX YILDIZ στις Παρασκευή, 20 Απριλίου 2018

Hayatınızdaki her şeyin ve tabi ki kazancınızın ve kariyerinizin yönetimini ellerinize almak istiyorsanız, bizi arayın.
RE/MAX YILDIZ
0216 380 17 17
#gayrimenkul #realestate #kariyer #career #konut #ticari #commercial #remax #remaxyildiz

Facebook photo

KONUT ve TİCARİ Gayrımenkulde BİR NUMARA : RE/MAX YILDIZ

Yukarı